Плойка Gemei GM-1987-32
Фото 4 |
Gemei GM-1987-32 25 мм32 мм |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1987-32
Плойка для волосся Gemei GM 1987 32мм з керамічним покриттям | 439 грн. |
Стайлер Gemei GM-1987 32мм | 453 грн. |
Плойка Щипці для волосся Gemei GM-1987 32мм З керамічним покриттям Для зав | 449 грн. |
Модификації Gemei GM-1987-32
Ціни на Gemei GM-1987-32 |
---|---|---|---|---|
Gemei GM-1987-25 | від 479 грн. | 2 пропозиції | ||
Gemei GM-1987-32 | від 439 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →