Плойка Gemei GM-1988
Відео 2Фото 8 |
Gemei GM-1988 |
|
Підставка на корпусі для зручності в експлуатації. Є два температурні режими: 170 220°.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1988
Усі ціни 97 →Плойка Gemei GM 1988 Gold GM-1988 gold | 449 грн. |
Потрійна плойка для завивки волосся Gemei GM 1988 Золота | 650 грн. |
Потрійна Плойка Gemei, щипці для волосся керамічні GM-1988 | 499 грн. |
Щипці для волосся потрійна хвиля Geemy GM-1988 Білий із золотим | 449 грн. |
Плойка потрійна волна щіпці для волосся Gemei GM-1988 | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →