Машинка для видалення ковтунців Gemei GM-216
Gemei GM-216 |
|
Довжина кабелю 145 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-216
Усі ціни 72 →Машинка для видалення катишек з одягу Gemei GM-216 gm216 | 225 грн. |
Машинка для видалення катишків Gemei GM-216 дротова | 235 грн. |
Машинка для видалення ковтунців і зачіпок з одягу Gemei GM-216 | 269 грн. |
Машинка для видалення катишків з контейнером Gemei Gm-216 D001 | 317 грн. |
Машинка для видалення катишек Gemei GM 216 Рожевий 220 В 50 Гц(ICL44) | 221 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →