Фен Gemei GM-2922
Фото 10 |
Gemei GM-2922 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2922
Усі ціни 42 →Gemei GM-2922 34799 | 459 грн. |
Gemei GM-2922 | 450 грн. |
Прасочка для волосся GM 2922, плойка для волосся, гофре, локон 3 в 1 | 463 грн. |
Плойка праску для волосся гофре 3 в 1 Gemei GM 2922 Pink S | 422 грн. |
Професійна плойка-гофре з 3 режимами роботи Gemei GM-2922 | 507 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →