Плойка Gemei GM-2933
Відео 2Фото 6 |
Gemei GM-2933 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2933
Усі ціни 89 →Gemei Gm-2933 33413 | 619 грн. |
Плойка-щипці для волосся Gemei GM-2933, Box | 618 грн. |
Gemei GM-2933 | 615 грн. |
Плойка п'ять хвиль щипці для завивки волосся Gemei GM-2933 ,Щипці для зави | 536 грн. |
Плойка п'ять хвиль для завивки волосся Gemei GM-2933 | 680 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →