Фен Gemei GM-2986
Фото 17 |
Gemei GM-2986 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2986
Усі ціни 12 →Дорожній Праска-випрямляч Gemei GM-2986 | 156 грн. |
Плойка °C 160 випрямляч для волосся Gemei GM 2986S (ICL44) | 165 грн. |
Плойка для завивки волосся GEMEI GM-2986 S Case | 279 грн. |
Щипці GEMEI GM-2986 S Case(BC11665) | 191 грн. |
Міні вирівнювач для волосся Gemei GM-2986 S | 185 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →