Триммер для бороды, носа и бровей Gemei GM-3001
Фото 4 |
Gemei GM-3001 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-3001
Тример для стрижки волосся носа вух брів Gemei GM 3001, Червоно-чорний | 398 грн. |
Тример для стрижки волосся носа вух брів Gemei GM 3001 3в1 машинка для вид | 279 грн. |
Тример Gemei GM-3001 для носа та вух / 3W | 210 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →