Тример для носа і вух Gemei GM-3002
Фото 3 |
Gemei GM-3002 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-3002
Усі ціни 34 →Тример акумуляторний Gemei GM-3002 для стрижки волосся з Носа і Вух (для с | 315 грн. |
Тример Gemei GM-3002 Пластик | 195 грн. |
Тример для носа та вух Gemei GM-3002 бездротовий чоловічий на батарейках | 289 грн. |
Триммер Pro Gemei для носа и ушей с одной насадкой Серебристый (GM-3002) | 239 грн. |
Тример для носа і вух вібраційний Gemei GM-3002 AA зі щіточкою grey | 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →