Триммер для бороды и носа Gemei GM-3003
Відео 1Фото 6 |
Gemei GM-3003 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-3003
Усі ціни 10 →Тример для носа та вух Gemei GM3003 2 в 1 Тример для видалення волосся в н | 445 грн. |
Тример 2 в 1 Gemei GM-3003 Універсальний | 379 грн. |
Тример для стрижки волосся носа вух брів Gemei GM-3003 2в1 машинка для вид | 320 грн. |
Тример акумуляторний бритва для стрижки волосся на обличчі, в носі і вухах | 330 грн. |
Тример для стрижки волосся носа вух брів Gemei GM-3003 2 в 1 машинка для в | 279 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →