Епілятор Gemei GM-3052
Відео 4Фото 8 |
Gemei GM-3052 |
|
Епілятор пемза 3в1 включає 3 насадки: епілятор, бритва і роликовий пилка.
Дана модель представлена в 2 кольорах: рожевий і блакитний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-3052
Усі ціни 26 →Епілятор Бритва Пемза Gemei GM-3052 3в1 зручний | 725 грн. |
Епілятор депілятор жіночий електричний бездротовий + триммер + пемза 3 в 1 | 770 грн. |
Епілятор домашній жіночий 3 в 1 Gemei GM-3052 з підсвічуванням акумуляторн | 750 грн. |
Епілятор акумуляторний Gemei GM-3052 з посвіткою рожевий | 785 грн. |
Епілятор-бритва Gemei GM-3052 3 в 1 із пемзою. | 727 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →