Триммер для бороды и носа Gemei GM-3106
Фото 4 |
Gemei GM-3106 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-3106
Усі ціни 10 →Тример універсальний для носа та вух Gemei GM-3106 (GM3106) | 345 грн. |
Тример для стрижки волосся носа вух брів Gemei GM-3106 2в1 машинка для вид | 320 грн. |
Тример акумуляторний бритва для стрижки волосся на обличчі, в носі і вухах | 315 грн. |
Електричний чоловічий тример Gemei GM-3106 2в1 машинка для видалення волос | 265 грн. |
Тример 2 в 1 для носа вух висок і шиї GEMEI GM 3106 | 398 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →