Фен Gemei GM-402
Фото 7 |
Gemei GM-402 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-402
Усі ціни 37 →Плойка стайлер для волосся Geemy GM 402 Straight Curly 2 В 1 Гофре Утюжок | 625 грн. |
Плойка стайлер праску випрямляч - гофре 2в1 випрямляч для волосся керамічн | 750 грн. |
Плойка стайлер праска випрямляч для волосся Gemei GM-402 професійна з гофр | 733 грн. |
Стайлер плойка для волос утюжок и гофре с регулировкой 2 В 1 Geemy GM-402 | 740 грн. |
Стайлер для волосся Gemei GM-402 3 в 1 80 Вт | 1 000 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →