Стайлер Gemei GM-450
Фото 3 |
Gemei GM-450 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-450
Усі ціни 16 →Плойка Стайлер випрямляч праску для волосся Gemei GM-450 Black | 699 грн. |
Праска плойка для волосся випрямляч Gemei (GM-450) чорна | 779 грн. |
Плойка Стайлер випрямляч прасочку для волосся Gemei GM-450 Black | 815 грн. |
Плойка для укладання волосся праску випрямляч Gemei GM-450 Gray | 815 грн. |
Праска випрямляч для волосся Gemei GM-450 з керамічним покриттям 60Вт Чорн | 815 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →