Фен-щітка Gemei GM-4833
Фото 9 |
Gemei GM-4833 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-4833
Усі ціни 38 →Повітряний мульти стайлер для укладання волосся фен Gemei GM 4833S 10 в 1 | 999 грн. |
Повітряний стайлер, фен для волосся (10 в 1) Gemei GM-4833 P001 1000W | 1 113 грн. |
Стайлер фен-щітка для укладання волосся універсальний набір з насадками Ge | 1 150 грн. |
Фен щітка мультистайлер Gemei GM-4833 10 в 1 Чорний | 1 222 грн. |
Прилад для укладання волосся Gemei 10 в 1 стайлер багатофункціональний 9 з | 1 320 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →