Фен-щітка Gemei GM-4836
Фото 10 |
Gemei GM-4836 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-4836
Усі ціни 51 →Gemei GM-4836 34798 | 789 грн. |
Фен для волосся Gemei GM-4836, Box | 780 грн. |
Gemei GM-4836 | 776 грн. |
Повітряний стайлер для волосся 7 в 1 з 6 насадками Gemei GM-4836 | 1 011 грн. |
Фен-щітка стайлер для волосся 7 в 1 Gemei GM-4836 1200W | 870 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →