Триммер для бороды и носа Gemei GM-561
Відео 1Фото 5 |
Gemei GM-561 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-561
Усі ціни 26 →Бритва-триммер Gemei GM-561 3 в 1 220 В | 350 грн. |
Бритва тример машинка для волосся 220-240 В ProGemei GM-561, 3 в 1 Синій ( | 353 грн. |
Машинка для стриження Gemei GM-561 | 734 грн. |
Набір для стрижки волосся, гоління бороди носа вух 3 в 1 Gemei PRO Origina | 407 грн. |
Машинка для стрижки волосся бороди та вусів бритва триммер 3в1 ProGemei GM | 424 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →