Машинка для стрижки Gemei GM-562
Відео 2Фото 10 |
Gemei GM-562 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-562
Усі ціни 91 →Машинка для стрижки Gemei GM-562 11 в 1 | 869 грн. |
Машинка для стрижки GEMEI GM-562 11 в 1 тример бритва (IM) | 913 грн. |
Набір для стрижки ProGemei GM-562 11 в 1 Тример для носа вух Тример для бо | 830 грн. |
Машинка для стрижки 11 в 1 Gemei GM-562 S | 765 грн. |
Машинка для стрижки Gemei GM-562-S тример акумуляторний 11 в 1 Чорний (VK- | 977 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →