Машинка для стрижки Gemei GM-587
Фото 5 |
Gemei GM-587 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-587
Усі ціни 18 →Машинка для стрижки з дизайном 3в1 GM-587 | 465 грн. |
Бездротова Машинка для стрижки GM 587 | 548 грн. |
Мультифункціональна машинка для стрижки волосся GM-587 3 в 1 | 467 грн. |
Машинка для стрижки волосся і бороди 3в1 бритва тріммер Gemei GM-587 Pro + | 534 грн. |
Багатофункціональний набір для стрижки волосся Pro Gemei GM587 3 в 1 (5210 | 1 058 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →