Машинка для стрижки Gemei GM-6022
Фото 6 |
Gemei GM-6022 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-6022
Усі ціни 6 →Професійна бездротова машинка для стрижки волосся GEMEI GM-6022 | 499 грн. |
Машинка триммер для стрижки волосся Gemei GM-6022 Pro Срібляста + 4 насадк | 484 грн. |
Машинка тример для стрижки Gemei Потужність 5 Вт, 4 насадки, 60 хв роботи | 529 грн. |
Машинка для стрижки волосся акумуляторна з насадками Gemei GM 6022 | 470 грн. |
Професійна акумуляторна бездротова машинка Pro Gemei GM-6022 5 W для стриж | 523 грн. |
Машинка триммер для стрижки волос Gemei GM-6022 Pro Серебристая + 4 насадк | 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →