Машинка для стрижки Gemei GM-6061
Gemei GM-6061 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-6061
Усі ціни 10 →Машинка для стрижки волосся Gemei GM-6061 (747939) | 699 грн. |
Професійна машинка для стрижки волосся Pro Gemei GM-6061 + 4 насадки | 665 грн. |
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-6061 чоловіча | 690 грн. |
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-6061 | 655 грн. |
Професійна бездротова акумуляторна машинка Pro Gemei GM-6061 для стрижки в | 689 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →