Тример для бороди Gemei GM-6088
Gemei GM-6088 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-6088
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки волосся, гоління бороди носа вух Gemei PRO Original GM | 450 грн. |
Бездротова машинка триммер для стрижки волосся та бороди Pro Gemei GM-6088 | 457 грн. |
Машинка для стрижки Pro Gemei (GM-6088) та гоління бороди та вусів Чорний | 525 грн. |
Бездротова акумуляторна машинка для стрижки волосся тример + база GEMEI PR | 493 грн. |
Машинка для стрижки волосся тример електричний з акумулятором Gemei GM 608 | 440 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →