Машинка для стрижки Gemei GM-813
Фото 5 |
Gemei GM-813 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-813
Усі ціни 66 →Gemei GM-813 34790 | 489 грн. |
Gemei GM-813 | 499 грн. |
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-813 (mn-233) | 435 грн. |
Машинка для стрижки волосся Geemy GM 813Pro 9 Вт 4 насадки дротова від мер | 623 грн. |
Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM-813 чорний (44689) TRG-682 | 475 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →