Машинка для стрижки Gemei GM-817
Фото 6 |
Gemei GM-817 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-817
Усі ціни 16 →Машинка для стрижки зі знімними насадками Geemy GM-817 від мережі 220V Чор | 690 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся Gemei Gm-817 | 549 грн. |
Машинка для стрижки Geemy GM-817 (Black) | 769 грн. |
Машинка для стрижки Geemy зі знімними насадками Чорна (GM-817) | 659 грн. |
Профессиональная машинка для стрижки волос от сети Geemy GM-817 | 719 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →