Змішувач Genebre K8 60100 28 (60100 28 45 66)
Genebre K8 60100 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre K8 60100 28
Усі ціни 12 →Змішувач для ванни GENEBRE K8, з душовим гарнітуром 60100284566 60100 28 4 | 4 118 грн. |
Змішувач для ванни Genebre K8 (60100 28 45 66) 60100 28 45 66 | 4 575 грн. |
Змішувач для ванни Genebre K8 з душовим гарнітуром 60100 28 45 66 | 4 118 грн. |
Змішувач для ванни GENEBRE K8 настенный, с душевым гарнитуром, хром 60100 | 3 797 грн. |
Змішувач для ванни Genebre K8 60100 28 45 66 | 4 575 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →