Змішувач Genebre Kalo 68124 07 45 66
Genebre Kalo 68124 07 45 66 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kalo 68124 07 45 66
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини GENEBRE KALO, прихований монтаж 68124074566 68124 07 | 6 552 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kalo (68124 07 45 66) 68124 07 45 66 | 7 280 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kalo, прихований монтаж 68124 07 45 66 | 6 552 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Kalo двухвентильный, монтаж на два отверстия | 6 042 грн. |
Смеситель для раковины GENEBRE KALO, скрытый монтаж 68124074566 | 4 480 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →