Змішувач Genebre Kenjo 63132 26 45 66
Genebre Kenjo 63132 26 45 66 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kenjo 63132 26 45 66
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини GENEBRE Kenjo-22, вбудованого, носик 22см 6313226456 | 7 135 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Genebre Kenjo-22 (63132 26 45 66 | 7 928 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kenjo-22, вдубовуваний, носик 22 см 63132 26 | 7 134 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Kenjo однорычажный, скрытый монтаж, хром 631 | 6 579 грн. |
Смеситель для раковины GENEBRE Kenjo-22, встраеваемый, носик 22см 63132264 | 3 880 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →