Верхній душ Genebre Kenjo KE15CUBE
Фото 3 |
Genebre Kenjo KE15CUBE |
|
C системою проти вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kenjo KE15CUBE
Усі ціни 7 →Верхній душ з тримачем GENEBRE Ke15cube | 4 361 грн. |
Верхній душ Genebre (Ke15cube) Ke15cube | 4 846 грн. |
Верхній душ з держачем GENEBRE Ke15cube | 4 021 грн. |
Genebre Ke15cube R6311226+167245 | 4 022 грн. |
Верхний душ с держателем GENEBRE Ke15cube R6311226+167245 | 2 950 грн. |
Верхній душ з кронштейном GENEBRE Ke15cube (R63112 26+1672 45) | 4 845 грн. |
Верхній душ з утримувачем GENEBRE Ke15cube (R6311226+167245) | 4 846 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Genebre Kenjo KE15CUBE:
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →