Змішувач Genebre Klip D 64130 (64130 16 45 67)
Фото 3 |
Genebre Klip D 64130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Klip D 64130
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини GENEBRE Klip c донним клапаном 64130164567 64130 16 | 3 911 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Klip с донним клапаном (64130 16 45 67) 6413 | 4 346 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Klip з донним клапаном 64130164567 (64130164 | 3 694 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Klip однорычажный, с донным клапаном h147, х | 3 607 грн. |
Смеситель для раковины GENEBRE Klip c донным клапаном 64130164567 64130164 | 2 510 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →