Набір змішувачів Genebre Kode 04KOD17TA
Фото 3 |
Genebre Kode 04KOD17TA |
|
Діаметр ручного душу: 116 мм. Довжина шланга: 170 см. Висота стійки: 695 мм. Ручний душ з 3 режимами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kode 04KOD17TA
Усі ціни 9 →Набір для душа зі штангою GENEBRE Kode 04KOD17TA | 15 299 грн. |
Набір змішувачів для душа Genebre Kode (04KOD17TA) 04KOD17TA | 16 999 грн. |
Набір для душу зі штангою GENEBRE Kode (04KOD17TA) 04KOD17TA | 15 299 грн. |
Набор для душа со штангой GENEBRE Kode 04KOD17TA | 14 109 грн. |
Набор для душа со штангой GENEBRE Kode 04KOD17TA 62130084566+62110314567+D | 10 830 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →