Змішувач Genebre Kode 62131 31 45 66
Genebre Kode 62131 31 45 66 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kode 62131 31 45 66
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини GENEBRE Kode-16, вбудованого, носик 16см 62131314566 | 6 090 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kode-16 (62131 31 45 66) 62131 31 45 66 | 6 767 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kode-16, вбудовуваний, носик 16 см 62131 31 | 6 089 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Kode однорычажный, скрытый монтаж, хром 6213 | 5 616 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kode-16 62131 31 45 66 | 6 766 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →