Змішувач Genebre Kode 62132 31 45 66
Genebre Kode 62132 31 45 66 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kode 62132 31 45 66
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини GENEBRE Kode-22, вбудованого, носик 22см 62132314566 | 6 207 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kode-22 (62132 31 45 66) 62132 31 45 66 | 6 897 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kode-22, вбудовуваний, носик 22 см 62132 31 | 6 206 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Kode однорычажный, скрытый монтаж, хром 6213 | 5 724 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kode-22 62132 31 45 66 | 6 896 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →