Ручна лійка Genebre Kode DXO3 45
Genebre Kode DXO3 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kode DXO3 45
Усі ціни 7 →Ручна лійка GENEBRE Kode DXO345 | 915 грн. |
Ручний душ Genebre Kode (DXO3 45) DXO3 45 | 1 323 грн. |
Ручна лійка GENEBRE Kode DXO3 45 | 1 323 грн. |
Ручная лейка GENEBRE Kode DXO345 | 840 грн. |
Ручна лійка для душу GENEBRE Kode DXO3 45 | 1 323 грн. |
Ручна лійка GENEBRE Kode DXO3 45 | 1 323 грн. |
Ручна лійка GENEBRE Kode DXO3 45 (19824) | 1 323 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Genebre Kode DXO3 45:
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →