Змішувач Genebre Kross 68116 (68116 08 45 66)
Genebre Kross 68116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kross 68116
Усі ціни 11 →Змішувач прихованого монтажу для ванни Genebre Kross (68116 08 45 66) 6811 | 5 746 грн. |
Змішувач для ванни та душу Genebre Kross, прихований монтаж, з перемикачем | 5 171 грн. |
Змішувач для ванни и душа GENEBRE Kross скрытого монтажа, с переключателем | 4 769 грн. |
Змішувач для ванни Genebre Kross 68116 08 45 66 | 5 746 грн. |
Змішувач для ванної GENEBRE Kross 68116 08 45 66 | 5 746 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →