Змішувач Genebre Kross 68124 08 45 66
Genebre Kross 68124 08 45 66 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kross 68124 08 45 66
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини GENEBRE KROSS, прихований монтаж 68124084566 68124 0 | 6 442 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Genebre Kross (68124 08 45 66) 6 | 7 158 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kross, прихований монтаж 68124 08 45 66 | 6 442 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Kross двухвентильный, монтаж на три отверсти | 5 941 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kross 68124 08 45 66 | 7 158 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →