Змішувач Genebre Oslo 65100 19 45 65
Genebre Oslo 65100 19 45 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Oslo 65100 19 45 65
Усі ціни 22 →Змішувач з ручним душем GENEBRE OSLO BLACK 65100 19 41 66 | 9 370 грн. |
Змішувач для ванни Genebre Oslo Black чорний матовий (65100 19 41 66) 6510 | 10 411 грн. |
Змішувач для ванни Genebre Oslo Black з душовим гарнітуром 65100 19 41 66 | 9 370 грн. |
Змішувач для ванни GENEBRE Oslo настенный, с душевым гарнитуром, хром 6510 | 5 848 грн. |
Змішувач для ванни Genebre Oslo 65100 19 45 66 | 7 046 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Genebre Oslo 65100 19 45 65:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
- Модель Oslo 65100 19 45 65 — без душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →