Всесезонна шина General Grabber HTS 245/75 R16 111S
Відео 5 |
Виберіть розмір шин
General Grabber HTS 245/75 R16 111S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber HTS 245/75 R16 111S
Усі ціни 20 →Шина General Tire Grabber HTS 245/75 R16 111S | 3 639 грн. |
General Tire Grabber HTS 245/75 R16 111S | 3 690 грн. |
General GRABBER HTS 245/75 R16 111S (82789423) | 4 000 грн. |
General Tire Grabber HTS 245/75 R16 111S | 3 562 грн. |
General Grabber HTS (245/75R16 111S) | 3 689 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →