Зимова шина General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H 255/55 R18 109 H 255/55 R18 109 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H
General Tire Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H | 8 372 грн. |
General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H XL FR 450755 | 6 421 грн. |
General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H XL FR | 6 866 грн. |
Відеоогляди
Модификації General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H
Ціни на General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H |
---|---|---|---|---|
General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109H | від 6 421 грн. | 3 пропозиції | ||
General Snow Grabber Plus 255/55 R18 109V | від 13 923 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →