Електрогенератор GENERGY Limited 2000i
Відео 4Фото 6 |
GENERGY Limited 2000i |
|
Компактний переносний бензогенератор із електричним стартером. Може обслуговувати навантаження до 1.7 кВт (допускаються стрибки до 2 кВт). Генератор GENERGY Limited 2000i оснащений 79-кубовим двигуном, який при навантаженні 75% від номінальної потужності споживає близько 0.8 л бензину за годину роботи (у такому режимі роботи запасу палива в 4-літровому бензобаку вистачає на 5 годин). Електрика виробляється інверторним альтернатором. Для підключення споживачів електроенергії генератор має одну розетку 230 В і вихід постійного струму 12 В (можна використовувати для підзарядки автомобільних акумуляторів). Рівень шуму (на відстані 7 м) під час роботи електростанції не перевищує 52 дБ, тому цей апарат вважається дуже тихим генератором.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Limited 2000i
Усі ціни 14 →Генератор бензиновый инверторный Genergy Limited 2000i 240022090 | 32 625 грн. |
Генератор инверторный бензиновый GENERGY LIMITED 2000i (240022090) 142943 | 31 990 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Genergy Limited 2000i 101419-27 | 31 990 грн. |
Інверторний генератор Genergy Limited 2000i Limited 2000i | 31 990 грн. |
Генератор инверторный бензиновый GENERGY LIMITED 2000i (240022090) | 31 990 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →