Електрогенератор GENERGY Limited 3000 (240302091)
Відео 3Фото 6 |
GENERGY Limited 3000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Limited 3000
Усі ціни 28 →Генератор бензиновый Genergy Limited 3000 3 кВт 240302091 | 23 990 грн. |
Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 3000 (240302091) 133309 | 16 990 грн. |
Генератор бензиновий Genergy Limited 3000 101419-7 | 16 990 грн. |
Бензиновий генератор Genergy LIMITED 3000 3 кВт | 16 100 грн. |
Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 3000 (240302091) | 16 990 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →