Електрогенератор GENERGY Limited 3000D
Фото 12 |
GENERGY Limited 3000D |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Limited 3000D
Усі ціни 12 →Генератор дизельный GENERGY LIMITED 3000D (240332090) 133314 | 29 900 грн. |
Генератор дизельний Genergy Limited 3000D 101419-11 | 29 900 грн. |
Дизельний генератор Genergy LIMITED 3000D 3 кВт | 28 400 грн. |
Генератор дизельный GENERGY LIMITED 3000D (240332090) | 29 900 грн. |
Генератор дизельний GENERGY LIMITED 3000D 3 кВт 240332090 | 42 900 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →