Електрогенератор GENERGY Tenerife RC
Відео 1Фото 2 |
GENERGY Tenerife RC |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Tenerife RC
Усі ціни 8 →Генератор бензиновый инверторный Genergy Tenerife II RC 7.5 кВт 240038090 | 126 000 грн. |
Генератор инверторный Genergy Tenerife RC (240038090) 146953 | 118 900 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Genergy Tenerife RC 101419-22 | 126 000 грн. |
Генератор Genergy Tenerife RC, 7.5кВт (240038090) | 126 000 грн. |
Генератор інверторний GENERGY TENERIFE RC 7,5 кВт(240038090) 240038090 | 117 700 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →