Контактний гриль George Foreman Family 25040-56 червоний
Фото 9 |
George Foreman Family 25040-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог George Foreman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі George Foreman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити George Foreman Family 25040-56 червоний
Усі ціни 61 →George Foreman 25040-56 | 2 298 грн. |
George Foreman George Foreman 25040-56 Family Steel Grill | 2 699 грн. |
Електрогриль George Foreman 25040-56 | 2 023 грн. |
Електрогриль притискний George Foreman Family Steel Grill 25040-56 | 2 795 грн. |
Електрогриль George Foreman 25040-56 Family Steel Grill | 2 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →