Медіаплеєр Geotex GTX-R10I PRO 4/32
Відео 3Фото 5 |
Geotex GTX-R10I PRO 4/32 16 ГБ / ОЗП 2 ГБ32 ГБ / ОЗП 4 ГБ |
|
Медіаплеєр торгової марки Geotex можна віднести до середнього цінового сегменту. Модель отримала 4-ядерний процесор Amlogic S905X3, що дозволяє відтворювати відео з роздільною здатністю 3840 на 2160 пікселів при частоті кадрів 60 fps. Інше "залізо" представлено 4 ГБ ОЗП і 32 ГБ вбудованої пам'яті (у продажу також зустрічається молодша модель 2/16 ГБ, що поступається в швидкодії).
ТВ-приставка Geotex GTX-R10I PRO 4/32 працює в тандемі з операційною системою з відкритим кодом Android 9.0, для якої «з коробки» заявлена адаптація під екрани різних телевізорів і повна локалізація. Також передбачена проста процедура оновлення ПЗ: нові версії будуть «прилітати по повітрю». Підключити до інтернету медіаплеєр можна по Wi-Fi або за допомогою LAN-порт з пропускною здатністю 100 Мбіт/с. До інших корисних фішок моделі відноситься наявність дисплея, на якому демонструється час і інша індикація, а також підтримка функції AirPlay, спрощує трансляцію відео та іншого контенту прямо з «яблучних» мобільних пристроїв. Відзначимо також, що модель може комплектуватися звичайним пультом ДУ або версією з голосовим управлінням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geotex.
Купити Geotex GTX-R10I PRO 4/32
Усі ціни 21 →Медіаплеєр Geotex GTX-R10i pro 4/32 | 1 990 грн. |
Медіаплеєр Geotex GTX-R10i Pro 4/32 (8471) 8471 | 1 890 грн. |
Geotex Медіаплеєр Geotex GTX-R10i Pro 4/32 (8471) 8471 | 1 902 грн. |
Geotex GTX-R10i PRO 4/32GB Голос 8532 | 2 240 грн. |
Медіаплеєр Geotex GTX-R10i PRO 4/32 | 1 829 грн. |
Модификації Geotex GTX-R10I PRO 4/32
Ціни на Geotex GTX-R10I PRO 4/32 |
---|---|---|---|---|
Geotex GTX-R10I PRO 2/16 | від 1 690 грн. | 9 пропозицій | ||
Geotex GTX-R10I PRO 4/32 | від 1 829 грн. | 22 пропозиції |