Похідний ніж Gerber Moment Folding Sheath DP FE (31-002209)
Відео 2Фото 2 |
Gerber Moment Folding Sheath DP FE |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber Moment Folding Sheath DP FE
Усі ціни 8 →Ніж складаний Gerber Moment Folding Sheath DP FE 31-002209 (1013849) | 1 499 грн. |
Нож Gerber Moment Folding Sheath DP FE 21,5 см 1013849 | 1 699 грн. |
Ніж складний Gerber Moment Folding Sheath DP FE 31-003625 (1027830) | 1 699 грн. |
Ніж складаний Gerber Moment Folding Sheath DP FE 31-003625 (1027830) | 1 499 грн. |
Нож Gerber Moment Folding Sheath DP FE 21,5 см 1027830 | 1 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →