Мультитул Gerber Suspension NXT
Відео 23Фото 4 |
Gerber Suspension NXT |
|
Багатофункціональний інструмент торгової марки Gerber - це рішення середнього цінового сегмента, здатне за рахунок своїх численних функцій (11, крім ножа) замінити різні пристрої. Для зберігання та перенесення модель комплектується тканинним чохлом, але на рукоятці є кліпса, за допомогою якої мультитул легко фіксується на ремені або кишені одягу. Корисним виріб може бути у повсякденній експлуатації, на вилазках, у поході, під час роботи в гаражі, обслуговуванні велосипеда тощо.
Мультитул Gerber Suspension NXT повністю виконаний зі сталі, тобто його інструменти, і рукоятка. Крім плоскогубців, тут є клинок з профілем drop-point і комбінованою ріжучою кромкою - гладкою у кінчика і зубчастою біля основи. Набір додаткових речей включає консервний ніж і відкривачку, пару викруток — шліцеву та хрестову, ножиці, кусачки та гострогубці, стрипер, шило та напилок. Видобувати практично будь-який елемент тут можна однією рукою, а безпека експлуатації має підвищити захист від випадкового складання. Варто враховувати, що важить модель помірні 190 г, а довжина у складеному вигляді не перевищує 11 см (а якщо точніше, то дорівнює 10.8 см).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Купити Gerber Suspension NXT
Усі ціни 22 →Подарунковий набір Gerber Suspension NXT & Mini Paraframe w-Gift Tin 31-00 | 2 259 грн. |
Подарунковий набір Gerber Suspension NXT & Mini Paraframe w-Gift Tin 31-00 | 2 349 грн. |
Подарунковий набір Gerber Suspension NXT & Mini Paraframe w-Gift Tin 31-00 | 2 499 грн. |
Подарунковий набір Gerber Suspension NXT & Paraframe 31-003871 (1052473) | 2 259 грн. |
Мультитул Gerber Suspension NXT Multi-Tool Black 30-001778 (1055358) | 2 249 грн. |