Тостер GERLACH GL 3221
Фото 34 |
GERLACH GL 3221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GERLACH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GERLACH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GERLACH GL 3221
Усі ціни 28 →Тостер GERLACH GL 3221 cream | 1 570 грн. |
Тостер Gerlach Gl 3221 cream | 1 577 грн. |
Тостер Gerlach GL 3221 white | 1 668 грн. |
Тостер Gerlach GL 3221 LCD cream | 1 571 грн. |
Тостер з дисплеєм Gerlach GL 3221w White S | 2 201 грн. |
ще 20 пропозицій
Дисплей показує обраний режим, ступінь обсмажування і час обсмажування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →