Велосипед Giant BeLiv 2 City 2018 frame M (80054434)
Фото 8 |
Giant BeLiv 2 City 2018 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant BeLiv 2 City 2018 frame M
Giant Liv BeLiv 2 City 28 2018 (17 ", синий) 80054434 | 39 996 грн. |
Giant Liv BeLiv 2 City 28 2018 (17 ", сірий) 80054434 | 39 996 грн. |
Велосипед 28" Liv BeLiv 2 City (2018) dark blue S (158-168 см) 80054434 | 40 000 грн. |
Велосипед Liv BeLiv 2 City темно-синій 80054434 | 40 000 грн. |