Електровелосипед Giant Fathom E+ 3 29 Power 2019 frame M (90075515)
Відео 3 |
Giant Fathom E+ 3 29 Power 2019 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Fathom E+ 3 29 Power 2019 frame M
Giant Fathom E + 3 Power 29'er 25km /h 2019 (M, чорний-помаранчевий) 9 | 128 763 грн. |
Giant Fathom E + 3 Power 29'er 25km /h 2019 (M, чорний-помаранчевий) 90075 | 128 763 грн. |
Электровелосипед 29" Giant Fathom E+ 3 Power black/orange M (170-181 см) 9 | 128 800 грн. |
Відеоогляди