Дитячий велосипед Giant Liv Adore 20 2019
Giant Liv Adore 20 2019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Adore 20 2019
Усі ціни 6 →Велосипед 20" Liv Adore black One size (115-130 см) 90060810 | 12 000 грн. |
Велосипед Liv Adore 20 чорний 90060810 | 12 000 грн. |
Giant Liv Adore 20 2019 (чорний) 90060810 | 11 554 грн. |
Giant Liv Adore 20 (чорний) 90060810 | 11 554 грн. |
Giant Liv Adore 20 2019 (жовтий) 90060820 | 11 554 грн. |
Giant Liv Adore 20 (жовтий) 90060820 | 11 554 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →