Ноутбук Gigabyte AERO 15 OLED KC
Відео 2Фото 14 |
Рекомендуємо товари в наявностіНоутбуки Gigabyte →
від 59 999 грн.
ігровий, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 300 Гц, Core i7, 11800H, 2.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3070 Max-Q, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.2 кг
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i7, GPU RTX 3060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 1024 ГБ, вага 2.6 кг
ігровий, 17.3 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 11800H, 2.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.6 кг
продуктивний, ігровий, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 11800H, 2.3 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.3 кг
Intel Evo, 15 ", сенсорний, 2496x1664 (3:2), IPS, Core i7, 1255U, 1.2 ГГц, ОЗП 8 ГБ, LPDDR5X, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, FaceID, автономний+, 1.55 кг
дисплей 15.6 ", 3840x2160 (16:9), проц Intel, Core i7, GPU GTX 1650 Ti Max-Q, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 1024 ГБ, вага 1.9 кг
трансформер 360°, 15.6 ", сенсорний, 3840x2160 (16:9), AMOLED, Core i7, 10750H, 2.6 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, GTX 1650 Ti Max-Q, SSD M.2 Optane, 1024 ГБ, 32 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Thunderbolt, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, FaceID, 1.9 кг
ігровий, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i5, 13500HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.35 кг
ультрабук, 14 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), IPS, Core i5, 1335U, 0.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, FaceID, автономний+, 1.19 кг
продуктивний, ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
ігровий, 15.6 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
ігровий, 15.6 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i7, 11800H, 2.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3070, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Endless OS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.3 кг
продуктивний, ігровий, 15.6 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, RTX 3060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
ігровий, 17.3 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, DOS, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 3.25 кг
Модифікації Gigabyte AERO 15 OLED KC 1
Даної моделі немає в продажу |
Відеоогляди
[Product] AERO 15/17 GeForce RTX 30 Creator Laptop
12 січня 202110 873 перегляда
[Unbox] AERO 15/17 GeForce RTX 30 Creator Laptop
12 січня 20217 375 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки